Новини

 • 7a1e8afb-643a-4ee4-a9fc-0284eaccc115.jpg

  Бренд Bolon – зірка, що сходить в світі окулярів

  Не так давно світовий виробник лінз під звуки фанфар представив висхідний бренд Bolon! Під цією торговою маркою по чудовим роздрібними цінами пропонуються окуляри унікального італійського дизайну. Ця продукція зміцнює позицію бренду в області доступних ексклюзивних аксесуарів і підсилює його значимість для Essilor Group.

  Велика увага в колекції оправ і сонцезахисних окулярів Bolon приділяється високій якості поляризаційних лінз, які забезпечують бездоганну якість зору за рахунок застосування новітньої технології E-SPF (Eyes Sun Protection Factor), завдяки чому гарантується найвищий рівень зорового комфорту і захисту очей від УФ-променів.
  Бренд був випущений на ринок з перспективою пропозиції чогось нового в області окулярів. Він сьогодні пропонує високоякісний продукт з унікальним дизайном, виконаний з чудових матеріалів і має доступну роздрібну ціну.

  Продукція Bolon вже має сильні позиції і завоювала успіх у країнах Тихоокеанського регіону. Вона широко представлена ​​в Бангкоку, Гонконгу, Пекіні, Сеулі, Сінгапурі та Шанхаї. Нещодавно вона почала поширюватися в Європі, а саме в Великобританії, Іспанії, Італії і у Франції. Крім того, очікується поява продукції цієї марки в країнах Близького Сходу.
  Одним із значущих «активів» бренду є його особа – відома американська актриса Енн Хетеуей (Anne Hathaway), нагороджена премією «Оскар» і запрошена для представлення продукції Bolon в 2016 році. Це партнерство продовжиться в 2017 році в рамках спеціальних заходів і кампаній, які підтримуються цією прекрасною актрисою.

  Енн Хетеуей є виразом молодості і стилю для мільярдів споживачів. Вона прекрасно відповідає всьому тому, що відстоює Bolon: вишуканості, елегантності та чарівності образу. Залученість Енн в уявлення колекцій оправ і сонцезахисних окулярів марки Bolon підтверджує прагнення бренду до постійного вдосконалення своєї продукції, яка дозволяє людям виглядати краще і при цьому піклуватися про збереження здоров’я своїх очей.

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийБренд Bolon – зірка, що сходить в світі окулярів
 • photo_2018-12-14_11-15-43.jpg

  День самоврядування в ЗОСШ №12 з оптикою «Прозорість»

  7.12.18 в день самоврядування в ЗОСШ №12 оптика «Прозорість» провела урок основи здоров’я в 5-А класі. Адже зір один з найважливіших органів чуттів. За допомогою очей людина розрізняє колір, розміри, форму предметів, відстань до них. Крізь очі надходить біля 90% інформації навколишнього світу.

  Учні ознайомились з різноманітними забарвленнями очей, саме пігмент меланін, що знаходиться в райдужці зумовлює забарвлення ока від блакитного до темно – коричневого. Карий колір вважається найбільш поширеним забарвленням очей у світі.

  Жовтіще їх називають бурштиновими-очі мають золотавий, жовто-коричневий або мідний відтінок. Очі жовтого кольору називають ще «очима вовка», оскільки таке забарвлення поширене серед тварин.

  Лише в 1-2 % людей на планеті людей зелені очі. У чистому вигляді чисте забарвлення досить рідкісний колір. Частіше зустрічається в Ісландії і Голландії, найчастіше цей колір притаманний жінкам.

  Коли пігменту зовсім немає, райдужка виглядає червоною – таких людей називають альбіносами. Зустрічаються люди у яких одне око блакитне друге каре гетерохромія.

  Близько 10 000 років тому у всіх людей були карі очі, поки у людини, що жила біля Чорного моря не з’явилася мутація, яка призвела до появи блакитних очей. Тому вважається, що у людей з блакитними очима один предок.

  Також діти на слайдах презентації побачили,що люди і тварини бачать по різному.

  Кішки розрізняють досить багато кольорів. В основному світ у котів розфарбований у відтінки блакитного, сірого і зеленого, погано бачать коти фіолетовий і жовтий, а інші кольори для цих тварин недоступні. Кішки бачать об’єкти дещо розмитими.

  До недавнього часу існувала думка, що акули погано бачать. Однак досліди вчених спростували це твердження. Акули бачать навколишній світ в слабо пофарбованому сірому або зеленому кольорі, а об’єкти чіткими.

  Спеціальні органи змії призначені для сприйняття джерел тепла, допомагають відшукати здобич у темряві і захиститися від великих хижаків. Ця здатність бачити джерела тепла не зустрічаються у інших видів тварин.

  Собаки не відрізняють червоний колір від зеленого, а обидва цих кольори – від жовтого і помаранчевого. Дивлячись на світлофор, чотириногий друг не розрізняє, яке там горить світло. Собака орієнтується на те, як змінюється яскравість очок світлофора, і на дії оточуючих її людей.

  Бджоли на відміну від людей бачать ультрафіолетове світло. Це дозволяє їм легко знаходити пилок на квітах. У бджіл в очах є волоски, вони допомагають визначити напрямок вітру і швидкість польоту.

  Горобці , яких ми зустрічаємо всюди, дивляться на світ крізь рожеві окуляри.

  Орел здатний побачити здобич з відстані кількох км, якщо ж птах при цьому буде допомагати собі рухом голови, то ця відстань може подвоїтися. Орел може з великою ретельністю про сканувати територію площею 13 км.

  У нічний час доби Сови бачать в 3 рази краще, ніж люди.

  На уроці діти познайомилися з різноманітними цікавими оптичними ілюзіями. З учнями були проведені практичні заняття: пошук сліпої зони, визначення ведучого ока, дослід «дирка» в долоні. Також перевірили гостроту зору, кольоровідчуття. Учні мали змогу ознайомитися з оптичними лінзами ( збиральними +, розсіювальними -, хамелеонами, сонцезахисними) діти отримали буклети з рекомендаціями стосовно харчування, зорового навантаження а також буклети з різноманітними зоровими вправами.

  Лікар офтальмолог Равчук Ірина Миколаївна.

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийДень самоврядування в ЗОСШ №12 з оптикою «Прозорість»
 • борд-2018-друк.jpg

  Нова колекція сонцезахисних окулярів 2018

  Зустрічайте нову колекцію сонцезахисних окулярів в Салонах оптики Прозорість!

  Переглянути весь каталог сонцезахисніх окулярів Ви можете за цим посиланням.

  Придбайте ексклюзивні окуляри в Хмельницьку за адресами:
  вул. Подільська 53, тел: 65-14-93, 067-327-40-67
  вул. Соборна 26, тел: 65-74-74, 096-522-30-21
  Проспект Миру 82, тел: 63-36-95, 068-776-03-08
  вул. Майборського 14 тел: 64-74-84, 068-150-16-85

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийНова колекція сонцезахисних окулярів 2018
 • Салони-оптики-Прозорість-пропонують.jpg

  Ви можете обрати будь-який салон, де Вам буде зручно обслуговуватись! 

  Салони оптики Прозорість пропонують:
  Консультації лікаря-офтальмолога
  Дитячий лікар-офтальмолог
  Комп’ютерна діагностика зору
  Виготовлення окулярів різної складності
  Контактні лінзи
  Розчини для лінз
  Сонцезахисні окуляри

  Ви можете обрати будь-який салон, де Вам буде зручно обслуговуватись!
  Адреси Салонів оптики Прозорість в місті Хмельницький:
  вул. Подільська 53, тел: 65-14-93, 067-327-40-67
  вул. Соборна 26, тел: 65-74-74, 096-522-30-21
  Проспект Миру 82, тел: 63-36-95, 068-776-03-08
  вул. Майборського 14 тел: 64-74-84, 068-150-16-85

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийВи можете обрати будь-який салон, де Вам буде зручно обслуговуватись! 
 • Відкрито-кабінет-апаратного-лікування-за-адресою-Майборського-14.jpg

  Відкрито кабінет апаратного лікування за адресою Майборського, 14

  В салоні оптики Прозорість за адресою Майборського, 14 відкрито кабінет апаратного лікування!

  Лікування проводить дитячий та дорослий офтальмолог з допомогою комп’ютерних програм, апарата “БОСЛАБ”, та інших апаратів.

  Запис на прийом та лікування за тел.: 068-150-16-85, 64-74-84

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийВідкрито кабінет апаратного лікування за адресою Майборського, 14
 • Фотографії Салонів Оптики Прозорісь

  Салон Оптики Прозорість на вулиці Подільська 53

  Салон Оптики Прозорість на Проспекті Миру 82

  Салон Оптики Прозорість на вулиці Соборна 26

  Салон Оптики Прозорість на вулиці Майборського 14

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийФотографії Салонів Оптики Прозорісь
 • Відкриття-оновленої-Прозорості.jpg

  Відкриття оновленої “Прозорості”

  Запрошуємо на святкове відкриття ОНОВЛЕНОЇ ОПТИКИ  “ПРОЗОРІСТЬ”  на Проспекті Миру,82, 1 серпня о 10:00 год. Знижки на весь товар будуть тривати до 5 серпня.

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийВідкриття оновленої “Прозорості”
 • 12553.jpg

  Колекція сонцезахисних окулярів 2017!

  Друзі! Скоро літо! Теплі та сонячні дні завітають до нас. Прийшла пора оновлювати свій гардероб. Оптика Прозорість пропонує нову унікальну колекцію сонцезахисних окулярів. Стильні моделі окулярів найвідоміших і найпрестижніших виробників не залишать Вас байдужими. Завітайте до нас та оберіть для себе найкраще.
  Адреси Салонів оптики Прозорість в місті Хмельницький:
  ↗вул. Подільська 53,
  ↗вул. Соборна 26,
  ↗Проспект Миру 82,
  ↗вул. Майборського 14

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийКолекція сонцезахисних окулярів 2017!
 • f31ac629-242b-483e-900c-ffee48c0849d.jpg

  В оптику «ПРОЗОРІСТЬ» потрібен продавець-консультант

  В оптику «ПРОЗОРІСТЬ» потрібен продавець-консультант.

  Основні вимоги до кандидата:

  Особа  віком 21−35 р. Обов’язкове вміння спілкуватися з людьми. Пунктуальна, привітна, доброзичлива, неконфліктна, творча та креативна, з почуттям коллективізму, з бажанням працювати, розвиватись та гідно заробляти. Володіння українською і російською мовами — обов’язкове. Бажана вища освіта,  базовий рівень знань  програми 1-С та  вміння працювати на касовому апараті .

  Проводиться навчання та стажування.

  Графік роботи: кожен день  з 10.00 до 18.30, субота з 10.00 год. до 15.00.  Вихідний день –неділя. Офіційне працевлаштування. Постійна робота.

  Реальна та серйозна робота для серйозних людей.

  Усі деталі щодо вакансії Ви можете дізнатись на співбесіді.

  Чекаємо на Ваші резюме , де обов’язково вкажіть свій контактний телефон, для повідомлення Вам про час співбесіди.

  Резюме надсилати на електронну пошту prozoristoptyka@gmail.com, або телефонувати за номерами: 067-311-81-95, 067-327-40-67.

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийВ оптику «ПРОЗОРІСТЬ» потрібен продавець-консультант
 • coco-song.jpg

  Салони оптики Прозорість пропонують нову колекцію оправ Coco Song!

  Салони оптики Прозорість пропонують нову колекцію оправ Coco Song. Дивовижний дизайн, елегантна форма, природні матеріали та декоративне оздоблення оправ Coco Song, не залишуть байдужими справжніх любителів екзотики.

  Всі оправи колекцію Coco Song виготовляються під замовлення і потребності клієнта. Ви можете безкоштовно замовити на примірку будь-яку оправу. Ціна на оправи Coco Song починається від 9000 грн.

  За деталями звертайтесь в наші салони за адресами:

  ↗вул. Подільська 53,
  ↗вул. Соборна 26,
  ↗Проспект Миру 82,
  ↗вул. Майборського 14

  Оправи Coco Song, що несуть в собі екзотичність і чарівність сходу, змушують вас зануритися в мрії про далекі країни, завдяки поєднанню чудових матеріалів і елегантних форм, а так само дивовижною декоративного оздоблення. Натуральний шовк, частини квітів і рослин, а також справжні пір’я вручну розміщені в різних шарах ацетата досвідченими фахівцями, які використовують техніки, що застосовуються в минулому, але дивують своєю майстерністю і по цей день. Великі і елегантні форми оправ в стилістиці п’ятдесятих років прикрашені напівкоштовним камінням: нефрит, бірюза, гранат і тигровий очей, настільки характерні для країн Сходу.

  Концепція Coco Song – це елегантність, що поєднується з етнічними мотивами, представленими різними багатозначними містичними символами: візерунками, знаками процвітання і довголіття, а так само драконами і стародавніми монетами. Пишність східних культур знаходить нове життя в творах, створених з усією увагою до деталей, властивим італійського дизайну.

  Незвичайні матеріали і ручна робота в декорі виробів заново відкривають нам культурні багатства минулих століть. Сьогодні вони повертаються до нас у всій пишноті форм, кольорів і символічності, які втілилися в колекції оправ для коригуючих лінз Coco Song. Всі кольори моделей мають своє значення. Синій символізує спокій, червоний – радість і любов, зелений – означає творче начало, рожевий – ніжність і солодкість, білий – чистоту, чорний – витонченість. Жовтий колір символізує міць і силу, і в той же час є китайським імператорським кольором.

  Справжня розкіш об’єднує колекції чоловічих і жіночих оправ. Для нового сезону, провідний дизайнер бренду Elisio Tessaro, створив унікальні жіночі моделі вражають уяву грою кольору і витонченістю декоративного оздоблення. Етнічні візерунки поєднуються з вставками з квітів, листя і справжнього пташиного пера, покритими шарами високо-якісного прозорого ацетату.

   

  читати далі...
  мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийСалони оптики Прозорість пропонують нову колекцію оправ Coco Song!
мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийНовини