aveo.jpg

AVEO – бальзам для втомлених очей

Чи знаєте Ви, що більше ніж 30 тисяч раз на день вашим очам доводиться переналаштовуватись на різні зорові задачі. Якщо на протязі дня  ви працюєте за ноутбуком, спілкуєтесь по телефону, читаєте, знаходитесь за кермом – вам доводиться переводити погляд з поблизу вдалину. Це справжній стрес для очей!

Як наслідок – головний біль, постійна втома очей, розмите зображення. Чи це вам відомо? Хочете цьому запобігти? Тоді влаштуйте своїм очам релакс-терапію.

Aveo – це справжня відпустка для ваших очей. Окулярні лінзи з функцією релаксації зору ефективно запобігають проявам втоми саме тоді, коли вам потрібно виконувати завдання на різних зорових відстанях. Aveo – для свіжих, відпочивших та привабливих очей. Кожного дня. В будь-якій ситуації.

ПЕРЕВАГИ

  • Спокійний ненапружений зір впродовж дня;
  • Підтримка природного руху очей, запобігання зорового напруження та перевтоми при частій зміні погляду зблизька вдалину.
  • Відмінні зорові враження та гострота зору.

Для того, щоби однаково добре бачити предмети, що знаходяться на різних відстанях, очам потрібна постійна адаптація, так звана аккомодація. Підтримуючи аккомодацію у 0,5 дптр., Aveo гарантує вам виключну чіткість та гостроту зору аж до краю лінзи, а також спокійний зір  без втомлених очей.

Придбати лінзи AVEO або отримати консультацію щодо них ви завжди можете в одному з наших салонів за адресами:
http://prozorist.km.ua/#karta

мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийAVEO – бальзам для втомлених очей
Ми у соціальних мережах