linzy31.jpg

Що потрібно знати про контактні лінзи.

 
  • Контактні лінзи незамінні для активного заняття спортом.
  • Носити контактні лінзи можуть і діти, і літні люди. Багато фахівців-офтальмологів рекомендують починати в 11 – 13 років. Головне – це правильний підбір лінз, своєчасна чистка і догляд за ними, а також регулярне відвідування фахівця. Реальна проблема для підлітків – не вік, а відповідальність. Батьки і підлітки повинні прийняти це рішення разом.
  • На сьогоднішній день існує безліч багатоцільових розчинів для чистки, дезінфекції та догляду за контактними лінзами. Лінзи щоденної заміни не потребують очищення, адже лінзи викидаються наприкінці дня. З цієї причини одноденні контактні лінзи – відмінний варіант корекції зору для більшості підлітків. Контактологи відзначають, що підлітки і діти були більш старанними до правильного догляду за своїми лінзами, ніж дорослі, які після багатьох років носіння, відносяться більш легковажно до догляду. Молоді люди більш обережні і уважні до порад фахівців – офтальмологів.
  • Контактні лінзи є товарами медичного призначення. Підбирати їх повинен фахівець. Після повного обстеження, він порекомендує ті лінзи, які будуть підходить саме Вам та випише рецепт. Підбір контактних лінз є безболісним і займає не багато часу. Підібрати контактні лінзи або окуляри та перевірити зір можна у будь-якому салоні оптики “Прозорість” в Хмельницькому. Розклад роботи офтальмолога та телефони.
  • Що дешевше: окуляри чи контактні лінзи? Неможливо зробити загальний висновок про вартість. Як і у випадку з окулярами, вартість контактних лінз варіюється в широких межах, залежно від марки, рецепта і частоти заміни лінзи. Також  потрібно взяти до уваги вартість засобів для догляду за лінзами. Крім того, непогано мати запасну пару окулярів. Щоденні (одноразові) контактні лінзи являють собою особливий випадок. Вони не вимагають жодних  додаткових засобів, як то контейнерів для контактних лінз. Ціна залежить від марки одноденних лінз, але щоденні (одноразові) контактні лінзи зазвичай коштують близько 1$ в день, що робить їх доступними для більшості людей.
  • Не намагайтеся вставляти порвану або деформовану лінзу. Це може завдати шкоди оку і спровокувати тривале лікування. Загублену лінзу можна докупити, тому не викидайте блістери від своїх старих лінз, на них міститься інформація, яка стане в нагоді Вам при покупці нових лінз. З лінзами щоденної заміни, батьки можуть бути впевнені, що їхні діти мають чисті лінзи на очах весь час.
  • Сучасні контактні лінзи безумовно комфортні. У гонитві за покупцем, компанії-розробники приділяють величезну увагу зручності при носінні контактних лінз. Більшість з них виготовлені з м’якого матеріалу, який ледь відчутний на оці. Лікарі-контактологи мають хороше обладнання для діагностики, тому на сьогоднішній день – це найпрогресивніший вид корекції зору. Контактні лінзи можуть стати незручними, якщо на них накопичиться бруд, алергени або бактерії. Правильний догляд і очищення – запорука успіху комфорту при носінні лінз.
мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийЩо потрібно знати про контактні лінзи.
Ми у соціальних мережах