1day-lense-blog-лінзи-Хмельницький.png

Одноденні контактні лінзи – те, що доктор прописав!

Контактні лінзи щоденної заміни (а попросту – одноразові контактні лінзи) з’явилися на ринку пізніше всіх інших лінз , в 90-х роках минулого століття. Спочатку споживачі були впевнені, що таким чином компанії-виробники всього лише хочуть отримати більше грошей, називаючи одномісячні лінзи одноденними і стимулюючи, таким чином, попит. Було ініційовано навіть кілька гучних розглядів, в ході яких перевірялося, чи дійсно одноразові лінзи відрізняються від тих, які можна носити місяць. Однак на сьогоднішній день ми бачимо, що продажі одноразових лінз у всьому світі неухильно зростають. У чому причина такого, здавалося б, нераціонального поведінки споживачів?
Якщо зайнятися підрахунками, то використання одноразових лінз дійсно обходиться дещо дорожче, ніж застосування одномісячних. Але офтальмологи наполягають на тому, що самий оптимальний і безпечний для очей варіант – це все-таки одноразові лінзи. І пацієнти схильні все частіше з ними погоджуватися. Справа в тому, що в наш час поняття якості та комфорту починають домінувати над поняттям вигоди, особливо, коли мова йде про здоров’я. А одноразові контактні лінзи мають ряд дуже істотних переваг.

По-перше, на багаторазових лінзах в процесі користування утворюються відкладення, що призводять до почуття дискомфорту і службовці прекрасним плацдармом для різного роду патогенних мікроорганізмів.Лінзи можуть вбирати в себе різні хімічні речовини з води чи повітря, що також погано впливає на здоров’я очей. Причому, це відбувається незалежно від того, наскільки ретельно ви промиваєте лінзи. Щоденні лінзи, які ви дістаєте з упаковки щоранку, абсолютно чисті й прозорі.

По-друге, користуючись одноразовими лінзами, ви звільняєтесь від необхідності купувати контейнери для зберігання лінз, а також рідина для зберігання і промивання. Особливо це зручно в поїздках та відрядженнях: досить покласти в сумку невелику упаковку одноразових лінз, не обтяжуючи себе аксесуарами по догляду за ними.

По-третє, лінзи-одноденки дуже зручні для тих, хто користується лінзами не постійно, а від випадку до випадку. Таким людям не доводиться думати, коли вони в останній раз промивали зберігаються в контейнері лінзи – нова пара просто дістається з герметичної упаковки.

Отже, здоров’я очей і безсумнівну зручність при використанні – аргументи, які переконали користуватися одноразовими лінзами мільйони людей у всьому світі. Офтальмологи закликають: не економте на своєму здоров’ї і живіть повним, насиченим життям!

Купити одноденні контактні лінзи у Хмельницькому в нашому інтернет-магазині.

Умови доставки контактних лінз по Хмельницькому

мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийОдноденні контактні лінзи – те, що доктор прописав!
Ми у соціальних мережах