7a1e8afb-643a-4ee4-a9fc-0284eaccc115.jpg

Бренд Bolon – зірка, що сходить в світі окулярів

Не так давно світовий виробник лінз під звуки фанфар представив висхідний бренд Bolon! Під цією торговою маркою по чудовим роздрібними цінами пропонуються окуляри унікального італійського дизайну. Ця продукція зміцнює позицію бренду в області доступних ексклюзивних аксесуарів і підсилює його значимість для Essilor Group.

Велика увага в колекції оправ і сонцезахисних окулярів Bolon приділяється високій якості поляризаційних лінз, які забезпечують бездоганну якість зору за рахунок застосування новітньої технології E-SPF (Eyes Sun Protection Factor), завдяки чому гарантується найвищий рівень зорового комфорту і захисту очей від УФ-променів.
Бренд був випущений на ринок з перспективою пропозиції чогось нового в області окулярів. Він сьогодні пропонує високоякісний продукт з унікальним дизайном, виконаний з чудових матеріалів і має доступну роздрібну ціну.

Продукція Bolon вже має сильні позиції і завоювала успіх у країнах Тихоокеанського регіону. Вона широко представлена ​​в Бангкоку, Гонконгу, Пекіні, Сеулі, Сінгапурі та Шанхаї. Нещодавно вона почала поширюватися в Європі, а саме в Великобританії, Іспанії, Італії і у Франції. Крім того, очікується поява продукції цієї марки в країнах Близького Сходу.
Одним із значущих «активів» бренду є його особа – відома американська актриса Енн Хетеуей (Anne Hathaway), нагороджена премією «Оскар» і запрошена для представлення продукції Bolon в 2016 році. Це партнерство продовжиться в 2017 році в рамках спеціальних заходів і кампаній, які підтримуються цією прекрасною актрисою.

Енн Хетеуей є виразом молодості і стилю для мільярдів споживачів. Вона прекрасно відповідає всьому тому, що відстоює Bolon: вишуканості, елегантності та чарівності образу. Залученість Енн в уявлення колекцій оправ і сонцезахисних окулярів марки Bolon підтверджує прагнення бренду до постійного вдосконалення своєї продукції, яка дозволяє людям виглядати краще і при цьому піклуватися про збереження здоров’я своїх очей.

мережа салонів оптики "Прозорість м. ХмельницькийБренд Bolon – зірка, що сходить в світі окулярів
Ми у соціальних мережах